עילי גזית יעמוד בראש חטיבת הרכב החדשה של מטרו מוטור

מטרו מוטור, יבואנית הדו גלגלי ורכבים לתרבות הפנאי הגדולה בישראל, הנמצאת בבעלות גדי אבירם המשמש כיו"ר הדירקטוריון ומנוהלת על ידי המנכ"ל תומר קומרוב, הודיעה לאחרונה כי תרחיב את פעילותה העסקית עם כניסתה אל תחום הרכב החשמלי, כעת החברה החלה לקיים.

מטרו השיקה השבוע את מותג הרכב החשמלי הראשון אותו החלה לייבא ולשווק בארץ - Leapmotor הסיני, אשר פעילותו תנוהל במסגרת חטיבת הרכב שהוקמה לאחרונה ומי שיעמוד בראשה הוא עילי גזית. לטובת תפעול החטיבה, החברה גייסה עובדים לכל המחלקות הרלוונטיות; אנשי מכירות ושירות כגון מנהלי מרכזים ומכונאים וכן אנשי מטה ועובדים נוספים.

במטרו מוטור שאפו להיכנס לתחום הרכב כבר שנים ארוכות, כעת על אף המחסור העולמי במלאים התקבלה בחברה החלטה להקים את חטיבת הרכב ולייבא מספר מותגים, כולם על טהרת החשמל שכן בחברה רואים במעבר לרכבים המונעים באנרגיה חלופית כמגמה עולמית צומחת. בשנים האחרונות ישנה התגברות של כניסת יצרני רכב סינים רבים בדגש על יצרני רכב חשמלי לאירופה, כאשר חלקם הגדול בוחר בישראל כמדינת ההשקה.

עד כה החברה הקימה אולם תצוגה מרכזי ומרכז שרות למותג החדש אשר ישרת את לקוחות דגם ה- T03 שהושק השבוע כאמור, כאשר במסגרת ההסכם עם חברת LEAPMOTOR, צפויים להגיע לארץ בשנים הקרובות שלושה דגמים נוספים אשר פונים אל מרכז השוק. כזכור בסוף 2021 חתמה מטרו על הסכם הפצה עם יצרן מכוניות היוקרה אמריקאי מתוצרת KARMA וכן, הודיעה לאחרונה על הסכם נוסף עם מותג רכב סיני בשם Voyah.

מטרו מוטור נוסדה בשנת 1981 ופועלת בתחום הרכבים הדו גלגליים כבר למעלה מ- 40 שנים ומחזיקה ב- 48 אחוז מנתח השוק. כעת כאמור, החברה קיבלה החלטה אסטרטגית להתרחב אל תחום הרכבים החשמליים ולהוות שחקן משמעותי גם בענף הזה.

עילי גזית, ראש חטיבת הרכב מטרו מוטור: "אנו רואים בכניסה לתחום הרכב מנוע צמיחה משמעותי וצעד נוסף בהפיכתה של מטרו מוטור לחברה שמציעה פתרונות תחבורה בכל התחומים. בכוונתנו לייבא ולשווק מספר גדול של מותגים ובמגוון רחב של סגמנטים אשר פונים לכל קהלי היעד, מ"מאס מרקט" ועד ל"סופר פרימיום". מטרו הולכת להביא את כל הניסיון שהיא צברה לאורך עשרות שנות הפעילות בענף הדו גלגלי גם אל חטיבת הרכב, ולרכז את כל המשאבים הנדרשים על מנת להיות גורם משמעותי בשוק בישראל בשנים הקרובות".

2022-11-24T11:12:18Z dg43tfdfdgfd