שירן נאווי תשמש סמנכ"לית משאבי אנוש ויועצת משפטית ראשית ב-MONDAY.COM

monday.com, מערכת הפעלה לעבודה (Work OS) המאפשרת לארגונים בכל סדר גודל ליצור את הכלים והתהליכים הדרושים להם לניהול כל היבט בעבודתם, הודיעה היום על מינויה של שירן נאווי ל- Chief People and Legal Officer. בתפקידה החדש שירן נאווי תוביל את תחום משאבי האנוש והייעוץ המשפטי של החברה.

שירן הצטרפה למאנדיי לפני כ- 5 שנים ושימשה עד כה כיועצת המשפטית וחברת הנהלה בכירה. לצד בנייה, הרחבה והובלה של המחלקה המשפטית, המונה כיום כ- 20 עובדות ועובדים, היא סייעה לגיבוש אסטרטגיית החברה והייתה שותפה מרכזית לכמה מהיוזמות והמהלכים הגדולים ביותר של מאנדיי, בהם: הנפקת החברה, הקמת זרוע הפילנתרופיה Digital Lift והטמעת אסטרטגית ה- OKR .

בתפקידה החדש, שירן תנהל כעת את כלל ההיבטים הנוגעים למשאבי אנוש ולנושאים המשפטיים של החברה, לרבות גיוס ופיתוח טאלנטים, חווית עובד וטיפוח סביבת עבודה מגוונת ומכילה לכל עובדי מאנדיי, כמו גם הובלת האסטרטגיה המשפטית הגלובלית ומדיניות הציות של החברה. היא תמשיך לדווח למנכ"לים המשותפים רועי מן וערן זינמן.

"לאורך דרכה המקצועית, שירן הוכיחה מנהיגות אסטרטגית, הבנה עמוקה של התרבות הייחודית של מאנדיי ותשוקה אמיתית לנושא ההון האנושי שהפכו אותה למועמדת האידיאלית עבורנו להוביל תחום חשוב זה בחברה", אמר היום רועי מן, מייסד ומנכ"ל משותף "שירן פיתחה וביססה מחלקה משפטית מצוינת ואנו מצפים לראות את היכולות הגבוהות שלה והשפעתה בהיקף רחב ומשמעותי יותר".

"מאז שהתחלתי במאנדיי, האנשים והתרבות הייחודית של מאנדיי היו תמיד בלב העשיה שלי. בשנה שעברה, לקחתי על עצמי להתמקד ביצירת שיתופי פעולה אפקטיביים בין הצוותים השונים במאנדיי, כדי לשמר רמת ביצוע מהירה ויעילה תוך כדי צמיחה של החברה (scale). אני נרגשת על ההזדמנות להרחיב את תפקידי לתחום משאבי האנוש, בנוסף לתחום המשפטי, ובטוחה שעם צוות מעולה של אנשים נוכל להמשיך לטפח סביבה של חדשנות, למידה וצמיחה".

עם כניסתה לתפקידה החדש, שירן צפויה להתמקד במצוינות תפעולית, תכנון אסטרטגיית כח אדם לשנת 2024 וטיפוח תרבות החברה הייחודית. מוקדם יותר החודש, מאנדיי דיווחה על שיא של הכנסות רבעוניות ותזרים מזומנים חופשי, המוכיחים את ההשקעה האפקטיבית של החברה בצמיחה וברווחיות גם ב - scale גבוה. בנוסף למומנטום העסקי שלה, מאנדיי זכתה לאחרונה להכרה גם כאחת החברות המובילות של לינקדאין בישראל, בדירוג "חברות ההייטק שהכי טוב לעבוד בהן" של דן אנד ברדסטריט ישראל, כאחד ממקומות העבודה הטובים ביותר בטק באוסטרליה™ ומקומות העבודה הטובים ביותר בבריטניה ב wellbeing ™ על ידי Great Place To Work®.

2023-05-31T12:29:37Z dg43tfdfdgfd