אחרי תפקידי מפתח בפייסבוק ואיירון סורס: ערן יורקובסקי מונה ל-CMO בחברת FIREARC

חברת האדטק FireArc, המפתחת אפליקציות וטכנולוגיות פרסום מתקדמות למשתמשים ברחבי העולם, הכריזה השבוע על מנויו של ערן יורקובסקי לתפקיד CMO, סמנכ"ל השיווק.

ליורקובסקי, ניסיון ניהולי עשיר של עשר שנים בתפקידי שיווק אסטרטגיים וניהול מחלקות עבור חברות כמו 888, IronSource ו-Facebook. במסגרת תפקידו החדש יוביל ערן את מהלכי השיווק בחברת FireArc בהתאם לאסטרטגיה העסקית שהחברה בחרה עבור שנת 2023. בתפקידו האחרון שימש ערן כמנהל תחום הפתרונות הדיגיטליים ב-Pecan, סטארטאפ המפתח פלטפורמת בינה מלאכותית לניבוי תרחישים עסקיים, שם גם לקח חלק בצוות הנהגת החברה. לערן, בן 35 מהרצליה, תואר תואר ראשון בהנדסה, תעשייה וניהול מהטכניון ותואר שני במנהל עסקים מתוכנית קלוג רקאנטי.

FireArc היושבת בהרצליה חווה בחצי שנה האחרונה צמיחה אדירה והכפלת מצבת העובדים ביותר מפי 2 ל-60 עובדים, גייסה 15 אנשים רק ברבעון האחרון של 22 וממשיכה לגייס לעוד מגוון משרות בשיווק, פיתוח, בדיקות, מוצר, עיצוב ודאטה בתחילת 2023.

עד 2020, התמקדה החברה בפיתוח והפצה של אפליקציות Utilities. מאז, החברה רכשה מספר חברות שהפכו לחלק בלתי נפרד מאקוסיסטם הפרסום הדיגיטלי שלה דוגמת FireArcade - המפתחת משחקים בעולמות הספורט, Carambola - המציעה טכנולוגיית פרסום מקורית ושירותים באמצעות בינה מלאכותית, ו-FireApps המספקת אפליקציות חדשניות ושימושיות כדי לפשט משימות ולשפר את הפרודוקטיביות האישית. כל היחידות הללו מופעלות על ידי הטכנולוגיה המתקדמת שפותחה על ידי צוות המחקר והפיתוח של FireArc.

איתי ציזיק, מנכ"ל FireArc :"אנו שמחים מאוד לראות את ערן מצטרף לצוות הנהלת פיירארק. הניסיון העצום שהוא מביא איתו יהיה לערך אדיר עבור כולנו במונמטום משמעותי בו נמצאת החברה בימים אלה. יחד עם הרכישות שביצענו לאחרונה, היכולות הטכנולוגיות המוכחות של החברה וכח האדם הבלתי מתפשר שיש לנו פה, אני בטוח שנעמוד ביעדינו לשנת 2023".

ערן יורקובסקי: "אחרי שלמדתי בבתי ספר מהגדולים בעולם הטק אין מאושר ממני להגיע בעת הזו לחברת FireArc הנמצאת במומנטום של צמיחה גדולה ואני בטוח ששילוב הכוחות בינינו יביא לדברים נפלאים חדשים ומשבשים בתעשייה".

2023-02-01T13:20:42Z dg43tfdfdgfd