"בבית את לא צריכה קסדה": הקמפיין העוצמתי של מטרו מוטור

לכבוד יום המאבק באלימות נגד נשים אשר יצוין ביום שישי, חברת מטרו מוטור יבואנית ומשווקת דו גלגליים ורכבים חשמליים, הפיקה וביימה סרטון ומיוחד אשר נועד לעורר ולהגביר את המודעות לתופעה המטרידה בהשראת עולם הרכיבה הדו גלגלי.

במרכזו של הסרטון ניתן לראות אישה צועדת אל פתח ביתה, כאשר רגע לפני הכניסה אל הדלת היא חובשת על ראשה קסדת אופנועים, שנועדה להגן עליה מפני אלימות בן זוגה. מיד לאחר מכן מופיע הסלוגן עם המסר המהדהד: "את לא צריכה קסדה בבית שלך".

הסרטון מתאר את המציאות היום יומית של רבות מהנשים בישראל וברחבי העולם, אשר חוששות לחזור לביתן ומתמודדות עם אלימות מכל הסוגים, אך נאלצות לשתוק ולהמשיך לחיות בצילה. מטרת הסרטון לקרוא לאותן נשים להפסיק לפחד, להתלונן ולשנות את המציאות הבלתי נסבלת שלהן.

כחלק בלתי נפרד מהירתמותה לנושא, הודיעה מטרו מוטור כי תתרום חלק מהכנסותיה באביזרים בחודש נובמבר למען המאבק באלימות כלפי נשים.

ליטל צרפתי חזן, סמנכ"לית שיווק מטרו מוטור: "אלימות כלפי נשים הוא נושא כאוב ונוגע לרבות בחברה הישראלית ובעולם כולו. לצערנו אנחנו ממשיכים לשמוע על מקרים מסוג אלו בתדירות גבוהה למרות שהנושא אינו יורד מסדר היום התקשורתי. לצד אלו ישנם עוד מקרים רבים אשר אינם נחשפים, קולן של רבות שבוחרות לספוג ולהמשיך לחיות בצל האלימות אינו נשמע. מטרו מוטור מבקשת לתרום את חלקה ולהירתם לטובת העלאת המודעות ומקווה כי הדבר יסייע גם אם במעט במאבק החשוב".

2022-11-24T09:47:26Z dg43tfdfdgfd