ג'יג'י חדיד ונבחרת הפרזנטורים יראו לכם מי הבוס

קולקציית אביב 2023 של מותג האופנה BOSS מציגה מראה ייחודי המשלב חייטות רכה עם אלמנטים מעולם הספורט.

בקמפיין החדש מציג המותג, שישה כישרונות מובילים בתחומם: הזמר הקולומביאני מאלומה, דוגמנית-העל הבריטית נעמי קמפבל, דוגמנית-העל האמריקאית ג'יג'י חדיד, השחקן הדרום-קוריאני לי מין-הו, כוכב הטיקטוק האיטלקי קאבי לאמה והטניסאי האיטלקי מתאו ברטיני.

כל אחד מהטאלנטים התגבר בעצמו על מכשולים ומאבקים אישיים, כדי להפוך לבוס של עצמו. הסיפורים עתירי העוצמה הללו מועברים באמצעות מילים מרתקות ומרגשות המתארות את מסלולי הניצחון הפרטיים של כל אחד ואחת מהנבחרת. אנשים שתמיד ידעו מה הם רוצים, וחתרו לעבר פריצות דרך שהושגו באמצעות סדרה של בחירות אישיות. עבור כולם אולי נדמה שהם נועדו לגדולה, אבל כאן הם חושפים בצורה מרתקת את העובדה שבוסים לא נולדים - הם נוצרים.

מייצר שאפתנות ומעורר מוטיבציה

הקמפיין מהווה הזדמנות משמעותית לחלוק סיפורים אישיים תוך חיבור עם הקהילה. מטרתו לייצר שאפתנות בכל אחד ואחת מאיתנו, תוך הצגת הקולקציה החדשה בצורה מעוררת מוטיבציה. הרעיון המרכזי הוא לייצר תזכורת לכך שכל הדרכים בחיים יכולות להציג אינספור פיתולי גורל, אך המסע להפוך למי שבסופו של דבר נועדנו להיות מתחיל מבפנים.

קולקציית אביב-קיץ 2023 מציגה אסתטיקה נועזת, המשלבת רוח אורבנית עם סגנון חיים דינאמי, בפלטת צבעי הדגל של המותג - שחור, לבן וקאמל. התוצאה יוצרת מבחר מתוחכם אך רגוע, שבו הקודים הקלאסיים של בית האופנה משתלבים עם סגנונות מודרניים באופן קוהרנטי. כך נוצרת צומת מלוטשת המפגישה חייטות רכה עם אלמנטים מעולם הספורט.

קולאז' ילדות

הפרזנטורים תועדו על ידי הצלם השוודי מיקאל ינסון, כשהם לבושים בבגדי הקולקציה ואוחזים בתמונת ילדות שלהם בשחור-לבן המהדהדת לטרנד הטיקטוק "I'm just a kid". הקולאז' משקף את מי שהם היו בתחילת הדרך, ומראה שהנחישות, האמונה וההתמדה הפכו אותם למי שהם היום.

טווח מחירים: 139-2,090 שקל. הקולקציה החדשה של BOSS זמינה לרכישה בחנויות הדגל של המותג

ובאתר https://www.factory54.co.il/

2023-02-01T13:36:05Z dg43tfdfdgfd