לאוקסיטן מחדשת: מותג טיפוח קוריאני שנרכש ע"י החברה - מגיע לישראל

המותג הקוריאני Erborian (אירבוריאן), יפתח חנות דגל ראשונה בישראל בעזריאלי שרונה, תל אביב, בתחילת השנה הבאה (2023). עד לפתיחת החנות הפיזית בישראל, מוצרי הדגל של החברה ישווקו באתר האונליין של המותג, אשר הושק בימים אלו.

מותג הטיפוח נקנה בשנת 2012 על ידי קבוצת לאוקסיטן העולמית ומשווק בלמעלה מ-35 מדינות ברחבי העולם וברשתות גדולות כמו: ספורה, בלומינגדיילס ועוד.

erborian (אירבוריאן) הינו מותג טיפוח קוריאני בשיטה היברידית המתמחה ביצירת מוצרי טיפוח בטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת המשלבת בין איפור לטיפוח.

כשצרפתייה וקוריאנית מדברות באותה השפה

החברה שנמצאת בבעלות חברת לאוקסיטן העולמית נוחתת בישראל, משלבת קוסמטיקה ואיפור בטכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך עם רכיבי על קוריאניים - דור חדש של SKINCARE - מוצרים היברידיים המשלבים איפור וקוסמטיקה ביחד, מוצרים חדשניים בטכנולוגיה מתקדמת לצד מסורת קוריאנית עתיקת יומין עם רכיבים מסורתיים.

מטרת העל של המותג היא לפשט את שגרת הטיפוח הקוריאנית במוצרים איכותיים וערכי הליבה של erborian, הם שילוב טכנולוגיה מתקדמת ורכיבי על מסורתיים.

erborian הוקמה בשנת 2007 על ידי שתי נשים חלוצות דרך בתחומן - צרפתייה וקוריאנית: הונג לי היא מדענית קוריאנית בכירה וקטלין, הצרפתייה מתמחה בהיי אנד ביוטי. הן החליטו לייצר מותג ששובר את כל מוסכמות הטיפוח ופורץ דרך בהתייחסות לעור. השתיים החליטו להביא בשורה חדשה כאשר המותג נולד בהשראת העור של הנשים הקוריאניות.

משקיעים בקוריאנים

חנות הדגל של המותג עתידה להיפתח בעזריאלי שרונה בינואר 2023 בהשקעה של שני מיליון שקלים.

לחברה אתר אינטרנט שהושק בימים אלו לקהל הלקוחות בישראל ויציע באופן בלעדי כ-20 מוצרי בסט סלר מתוך ה- 45 מוצרים שצפויים להימכר בחנות הדגל בתחילת 2023.

בנוסף, לצד פתיחת החנות בישראל, מוצרי המותג צפויים להיכנס במהדורה מוגבלת ל-11 סניפי הרשת של לאוקסיטן ברחבי הארץ בינואר הקרוב ולאחר מכן להתרחב לרשתות נוספות, ביניהם: קרם CC וקרם BB, מסכות, תרחיצי פנים, ג'ל לפנים, מסכות ומוצרים נוספים.

"יעד אסטרטגי להגשמת החזון"

עדי עוזיאל מבעלי חברת אירבוריאן בישראל: "נרגשים להביא לישראל את אירבוריאן, בשורה קוראנית חדשנית בתחום הטיפוח העולמי עם מוצרים שהם game changer ושונים מכל מה שהישראליות הכירו עד היום. אירבוריאן היא חברה פורצת דרך בכל הקשור לטיפוח העור שרואה בישראל יעד אסטרטגי להגשמת החזון של המותג".

טווח המחירים של המוצרים של חברת Erborian ינוע בין 99 שקל ועד 299 שקל. המוצרים זמינים כעת באתר המקוון של החברה בישראל https://il.erborian.com

2022-11-25T09:17:53Z dg43tfdfdgfd